kdo hledá najde

rozšířené vyhledávání ...

Listopadová mlha zhasíná slunce.

Hřmí-li když měsíc vstoupí do Střelce, bude na horách dobrý rok.

Líbí se Vám v naší obci?

Celkem hlasů:
Hlasování začalo:
18. 5. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Svátek má Emílie

Jízdní řády s platností od 1.1.2018 do 31.12.2018

Typ: ostatní
Vážení občané, zveřejňujeme nové jízdní řády, které jsme obdrželi od Koordinátora integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Platit by měly od 1.1.2018 do 31.12.2018.
Naši obec by měli dopravně obsloužit 2 dopravci, a to Vojtila Trans s.r.o. a FTL Prostějov. Podle těchto nových jízdních řádů by poslední zastávkou ve Slavoníně měla být zastávka Slavonín - KOVO a dále by autobusy měly pokračovat k Fakultní nemocnici, k Zenitu a na Tržnici. Prosím o reakci především ty občany, pro které nové jízdní řády budou znamenat změnu k horšímu. Připomínky pošleme Koordinátorovi integrovaného dopravního systému Ol.kraje . Posílejte je prosím co nejdříve , a to emailem na bystrocice@volny.cz nebo je doručte na Obecní úřad v Bystročicích . U vchodu do budovy je také poštovní schránka , do které můžete svou připomínku vložit a my si ji převezmeme. Děkujeme za spolupráci.

Vytvořeno: 30. 10. 2017
Poslední aktualizace: 30. 10. 2017 12:19