kdo hledá najde

rozšířené vyhledávání ...

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná.

Pranostika na akt. den

Když přijde svatá Lucie, najde tu už zimu.

Východ a západ slunce

Slunce vychází:07:37

Slunce zapadá:15:53

Anketa

Líbí se Vám v naší obci?

Celkem hlasů:
1292
Hlasování začalo:
18. 5. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Svátek

Svátek má Lucie

Facebook

 

 
 

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Vyjádření KIDSOK

Typ: ostatní
Vážení občané, dáváme Vám tímto na vědomí stanovisko Koordinátora integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje po zaslání připomínek k dopravní obslužnosti naší obce od 1.1.2018. Příští týden bychom měli obdržet alespoň částečně upravené nové jízdní řády, které Vám doručíme a také zveřejníme na obecních internetových stránkách. Pokud to bude možné, připojíme také jízdní řád linky MHD č.28, která by měla na některé naše autobusové spoje navazovat v Nedvězí a dále jezdit přes Slavonín,Povel,Tržnici a končit na zastávce Olomouc - Ladova.

Příloha

Vytvořeno: 28. 11. 2017
Poslední aktualizace: 28. 11. 2017 10:40
Autor: Správce Webu