Bystročice - Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory

Nastavení velikosti písma
+

Tříkrálová sbírka

Vážení občané,
dovoluji si Vás informovat, že v rámci Tříkrálové sbírky, která v naší obci proběhla 9.ledna 2015 , bylo na dobrou věc vybráno 15 959,-kč. Velký dík patří koledníkům - dětem - i jejich "dospělému" doprovodu, vedoucím skupinek , panu Janu Pastorkovi, panu Robertu Zatloukalovi, paní Silvii Cíglerové, paní Pavle Žáčkové, paní Evě Zoubkové, paní Emílii Krajzingerové, paní Haně Zajacové ,paní Lence Indrákové a paní Martě Turečkové.
Připojujeme také poděkování organizace Charita.

Přílohy

Poděkování koledníkům.pdf

Poděkování koledníkům.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 383,61 kB
Datum vložení: 18. 1. 2016 9:45
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2016 8:32
Autor: Správce Webu